français english polski

Oferta

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości produktów i usług staramy się oferować Państwu tylko najlepsze dostępne na rynku produkty. Aby tego dokonac wybraliśmy najlepszych krajowych i zagranicznych producentów. Przy wyborze dostawców kierowaliśmy się:

 

-jakością

- ceną

- terminowością

- doświadczeniem producenta

- wydajnością

 

Wszystko to pozwoliło nam na stworzenie oferty, która zadowoli najbardziej wymagających klientów zawierającą najlepsze wyroby najbardziej renomowanych producentów.

 

Nie jesteśmy ograniczeni we współpracy z jednym dostawcą. Wyznajemy zasadę, że dobre poznanie wymagań klienta i dopasowanie oferty do jego potrzeb pozwala na osiągniecie optymalnego połączenia jakości i ceny.

 

Wszyscy producenci posiadają wymagane certyfikaty, aprobaty techniczne ITB, znak CE.

 

Jesteśmy w stanie zaoferować optymalne rozwiązania, jednak decyzję o wyborze rodzaju stolarki pozostawiamy Państwu.

 

Oferta produktowa

 

 

 • Okna PCV

  Dla klientów ceniących funkcjonalność i nowoczesny design oferujemy bezpieczne, szczelne najwyższej jakości okna PCV.

 • Okna drewniane

  Dla Klientów ceniących walory drewna jako materiału naturalnego, estetycznego i ekologicznego oferujemy szeroki wachlarz stolarki drewnianej. Wygląd zewnętrzny domu symbolizuje charakter jego właścicieli. Stolarka drewniana znacznie podnosi wartość Państwa inwestycji.

 • Żaluzje, rolety, moskitiery

  Dopełnieniem naszej oferty są rozwiązania zapobiegające nasłonecznieniu i pomagającego w zachowaniu prywatności naszych domów.

 • Okiennice

  OKIENNICE - ochrona i ozdoba Twojego domu

 • Drzwi drewniane

  Wizytówka domu

 • Akcesoria do okien i drzwi

  Oferujemy sprzedaż i montaż elementów zapasowych i dodatkowych do Państwa okien. Takie jak: klamki, osłonki na zawiasy, uszczelki, okucia, zamki, chemia do pielęgnacji okien

   

 • Parapety