français english polski

O firmie

 

Witamy Państwa na stronie internetowej CONSTRUO Okna i drzwi s.c.

 

Jesteśmy dynamicznym i pełnym nowatorskich pomysłów zespołem techników i handlowców, którzy swe wieloletnie doświadczenie zdobyli pracując w Fabrykach Okien i Drzwi. Zdobyte przez ostatnie dziesięć lat doświadczenie technologiczne, handlowe oraz serwisu technicznego upoważniają nas do określenia się mianem profesjonalistów w tej dziedzinie. Dlatego też zajmujemy się promocją i sprzedażą, profesjonalnym montażem, oraz serwisem najlepszych produktów na rynku okien i drzwi.

 

Za nasz główny cel postawiliśmy sobie promocję najlepszych, proekologicznych, najtrwalszych i ekonomicznych dostępnych na rynku rozwiązań w różnych segmentach dotyczących szeroko rozumianej stolarki budowlanej. Dostarczenie Państwu najlepszych rozwiązań wraz z fachowym doradztwem  i usługami wspomagającymi jest dla nas satysfakcją.

 

W naszej ofercie szczególne miejsce zajmują wyroby producentów stolarki otworowej drewnianej, oraz drewniano – aluminiowej, aluminiowej, oraz PCV. Oprócz tego pomożemy w doborze okiennic, rolet, żaluzji i innych dodatków, które znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce oferta.

 

 

Atuty CONSTRUO s.c. to:

 

- profesjonalna i kompleksowa obsługa,

 

- szybko i fachowo przygotowana oferta wraz z niezbędną dokumentacją technologiczną,

 

- pomoc w wyborze najlepszych i najkorzystniejszych cenowo oraz ekonomicznie produktów branży budowlanej,

 

- wszelkie potrzebne informacje techniczne o produkcie,

 

- kompleksowa usługa: od obmiaru, poprzez doradztwo do zakupu, wraz z transportem i montażem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym,

 

- elastyczne warunki realizacji zamówienia,

 

- ścisła współpraca z profesjonalistami - producentami posiadającymi wieloletnie doświadczenie oferującymi najlepsze produkty na rynku (sprzedajemy towar posiadający niezbędne certyfikaty i gwarancje)

 

- komunikacja w języku polskim i angielskim,

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

Construo