français english polski

Moskitiery

 

 

 

Moskitiera kołnierzowa przeznaczona jest do montażu w oknach ramowych i stanowi doskonałą ochronę przed owadami, insektami oraz pyłkami. Składa się on z aluminiowej ramy na którą naciągnięta jest siatka z niepalnego włókna szklanego. Montaż moskitiery odbywa się za pomocą zaczepów hakowych i jest bezinwazyjny. Wszystkie moskitiery wykonywane są "na miarę" czyli dopasowane do okien klienta. Moskitiery wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium, co gwarantuje im doskonały wygląd przez długi czas ich użytkowania. Malowane proszkowo powłoki nie pękają nie kruszą się, nie łuszczą się i nie tracą koloru. Dostępne są w kolorze białym, brązowym lub okleinie drewnopodobnej złoty dąb. Siatka wykonana jest z cieniutkich włókien szklanych powlekanych PCV.

 

moskitiera kołnierzowa

 

 

 

moskitiera kołnierzowa

 

 

 

 

moskitiera kołnierzowa

 

 

 

Dane techniczne ekranu ramowego

 

  • min szerokość i wysokość 0,20m
  • max szerokość i wysokość 2,20m
  • max powierzchnia 2,5m2

 

Sposób czyszczenia i konserwacji (sugerowany):ekrany stałe zdemontować po sezonie, umyć w roztworze wody, osuszyć i przechować do następnej wiosny

 

Moskitiera do drzwi balkonowych stosowana jest do zasłonięcia drzwi tarasowych oraz balkonowych. Drzwi z siatką mocowane są za pomocą zawiasów, a do ich zamknięcia służy zamek magnetyczny. Moskitiera drzwiowa może zamykać się samoczynnie po zastosowaniu samozamykacza, co znacznie ułatwia użytkowanie. Moskitiera drzwiowa występuje w kolorze białym lub brązowym.

 

 

Samozamykacz w moskitierze balkonowej

 

Samozamykacz w moskitierze balkonowej

 

 

Dane techniczne drzwi z siatką:

 

  • min wysokość 0,40m
  • min szerokość 0,40m