français english polski

Serwis okien – renowacja, malowanie i naprawa

Renowacja stolarki drzwiowej i okiennej

 

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku firma Construo S.C. jako jedna z niewielu w regionie, podjęła się rozwiązania problemu, jakim jest profesjonalna renowacja stolarki okiennej i drzwiowej wykonanej z PCV, drewna klejonego oraz aluminium.

 

Nasi serwisanci to wysoko wykwalifikowana kadra z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, dla której żadna renowacja drzwi i okien nie stanowi problemu. Doskonale przygotowana do obsługi technicznej oferowanych na rynku produktów okiennych i drzwiowych sprosta każdemu wyzwaniu. Dlatego z chęcią podejmujemy się wymagających zleceń, takich jak naprawa okien drewnianych i stolarki drzwiowej. Nasze doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość oferowanych usług. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie serwisowe niezależnie od tego, czy konieczna będzie zaawansowana naprawa czy tylko regulacja okien drewnianych. Na podstawie usterki precyzyjnie ustalimy, jaki dobór rozwiązań będzie potrzebny, aby stolarka okienna wróciła do pełnej funkcjonalności. Gwarantujemy, że przeprowadzana przez nas renowacja drzwi i okien przebiegnie sprawnie i z dbałością o najmniejszy szczegół.

 

Profesjonalne odnowienie okien drewnianych

 

Podejmujemy się renowacji stolarki okiennej każdego typu. Realizujemy usługi serwisowe nie tylko okien drewnianych, ale również aluminiowych oraz PCV. Wymieniamy uszkodzone szyby, uszczelki i klamki. Oprócz tego zajmujemy się kompleksowym montażem systemów okiennych i regulacją ich poszczególnych elementów. Zakładamy aluminiowe listwy na dolne krawędzie okien, montujemy nawiewniki, osłony oraz elementy zabezpieczające przed ptakami i owadami. Jeśli chodzi o konserwację okien PCV, odpowiednio zabezpieczamy powłokę lakierniczą, a okna drewniane malujemy impregnatami. Oprócz tego służymy fachową radą w zakresie efektywnego dbania o okna i drzwi. Podpowiadamy, w jaki sposób samemu pielęgnować stolarkę okienną, jak zapewnić lepszą izolację cieplną w pomieszczeniu oraz zabezpieczyć budynek przed włamaniami. Posiadamy również szeroką wiedzę w kwestii właściwej wentylacji, dzięki której użytkownicy będą w stanie uniknąć ryzyka powstania wilgoci. Jako eksperci, gwarantujemy kompleksową ofertę naprawy okien PCV i usług montażowych, a także doradztwo przy samodzielnej pielęgnacji stolarki okiennej i drzwiowej. Służymy doświadczeniem i umiejętnościami zarówno przy nieskomplikowanych czynnościach naprawczych, jak i działaniach serwisowych wymagających fachowego podejścia.

 

tel. + 48 502 390 754

 

serwis@construo-commerce.com

 

lub

 

tel. +48 502 719 516

 

montaz@construo-commerce.com

 

Construo